Ross Video potwierdził, że nie weźmie udziału w tegorocznym pokazie IBC, który potrwa od 3 do 6 grudnia.

„Ross wierzy w wznowienie dużych międzynarodowych targów i wydarzeń w odpowiednim czasie, a nasze zaangażowanie zarówno w Pokaż NAB, jak i wystawę IBC jest szczere” – powiedziała firma w oświadczeniu.

„Jednak pozostajemy głęboko zaniepokojeni przewidywanymi skokami częstości infekcji z wariantu Delta Covid-19 pod koniec tego roku. Ponieważ sytuacja podróży międzynarodowych jest nadal niepewna, a apetyt klientów na fizyczne wydarzenie w grudniu jest niejasny, nie czujemy się w stanie poprosić pracowników, partnerów i klientów, aby udali się do Amsterdamu.

Oświadczenie kontynuuje: „choć godna ubolewania, nasza decyzja o wycofaniu się jest zgodna z naszym stanowiskiem, że kwestie bezpieczeństwa i higieny pracy muszą być na pierwszym miejscu i doceniamy uznanie tego poglądu przez organizatorów imprezy.”

W zeszłym tygodniu holenderski rząd ogłosił rozluźnienie swoich środków dystansowania społecznego covid-19, począwszy od dzisiaj, a także umożliwienie podróżnym w pełni zaszczepionym wjazdu do kraju bez konieczności kwarantanny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *