Larry Emdur wspominał o „Hey Hey It ’ s Saturday days”, gdy kultowy program rozrywkowy obchodzi 50 lat od pierwszego wejścia na ekrany Australijskich telewizorów.
56-latek wziął udział w Instagramie, aby oddać hołd programowi, który pomógł mu rozpocząć karierę, mówiąc, że był to punkt kulminacyjny jego 40 lat w telewizji.
Larry spojrzał wstecz na czas, gdy prowadził cztery odcinki serialu” ikonicznie ironicznie śmieszny i skandalicznie głupi ” w latach 90.
„Dorastałem oglądając go z moją rodziną, a kiedy byłem trochę starszy, oglądałem go przed wyjściem w sobotni wieczór. To było obowiązkowe oglądanie przez większość mojego życia ” – podzielił się.

 

„Potem w połowie lat 90-tych Daryl [Somers] zaprosił mnie na jego gospodarza, byłem tak zaszczycony i tak skamieniały. To było całkowicie discombobulating, całkowicie poza kontrolą i 10000% ekscytujące dla gospodarza.
„Na żywo i bardzo niebezpieczne, bez scenariuszy, bez siatek bezpieczeństwa, bez pojęcia, co będzie dalej. To było tak, jakby Cirque du Soleil i gra w kałamarnice miały imprezę w twojej głowie, gdy próbowałeś dowiedzieć się, co się dzieje.
Gospodarz porannego Show zastanowił się nad „suchym humpedem” kaczki Pluckiej, ugryzionym w tyłek przez Dickie Knee (grany przez Johna Blackmana) i uzyskaniem szansy na wywiad z „some huge stars”.
„Kochałam każdą jego sekundę” – napisała osobowość telewizyjna.
Daryl wziął również wycieczkę w dół pamięci lane, mówiąc, że program był początkowo „opiekunka”, jak to zaczęło się jako show dla dzieci, które emitowane w sobotnie poranki.
„Przeżyliśmy wszystkie te różne miejsca czasowe. Zwykle, jeśli program nie działa, jest przenoszony do innego gniazda, a następnie zwykle odpada. W naszym przypadku, mieliśmy 14-letni staż w sobotę rano, a następnie przeniósł się do czasu nocnego, ” powiedział News Corp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *