Fiona Burton dołącza do Gravity Media, aby kierować firmą postprodukcyjną w Wielkiej Brytanii.

Dołączyła do firmy z A + E Networks, gdzie zajmowała stanowisko head of Postproduktion and engineering na EMEA. W ciągu pięciu lat pracy W A+E Networks Burton zaangażowała się w uruchomienie wielu kanałów telewizyjnych, a także migrację firmy do AWS.

Jako szef postprodukcji, Burton będzie współpracował z Meryl McLaren, która dołączyła do Gravity Media na początku tego roku, aby nadzorować ofertę wynajmu postprodukcji i emisji w regionie EMEA.Mówiąc o nominacji Burtona, Dyrektor Zarządzający Gravity Media EMEA Ed Tischler powiedział: „Jesteśmy niezwykle dumni, mogąc ogłosić nominację Fiony na szefa postprodukcji. Fiona jest kimś, kogo znam i szanuję w branży od wielu lat i pokazuje naszą intencję, aby nadal przewodzić w branży transmisji, technologii i produkcji dzięki jej ważnemu zatrudnieniu.

„Ma długą historię sukcesów i jest ekspertem od postprodukcji z ponad 20 lat za sobą, w połączeniu z duchem i charakterem, który kładzie ogromną wagę na zapewnieniu bliskich relacji roboczych zarówno wewnętrznie, jak i z naszymi kluczowymi klientami. Właśnie ten nowy sposób pracy z zespołami kreatywnymi, aby zrozumieć, czego potrzebują i chcą, od postprodukcji, aby odnieść sukces, chcę wykorzystać w naszej rozwijającej się działalności. Pracowała z wieloma naszymi najważniejszymi klientami przy ich największych produkcjach. Dlatego z niecierpliwością oczekujemy, że Fiona rozszerzy naszą działalność w regionie EMEA, dostarczając więcej pracy dla naszych dotychczasowych klientów, a także pomagając wprowadzić siłę grawitacji dla nowych klientów we wszystkich kreatywnych rozwiązaniach produkcyjnych.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *