Nazwisko IANA Thorpe ’ a na zawsze zapisze się w historii Australii jako jedna z największych sportowych Legend.
Ale z dala od basenu i po przejściu na sportową emeryturę, najpierw w 2006 i ponownie w 2012 po krótkim powrocie, 38-latek nie zawsze miał łatwy związek z miłością i romansem.

 

Kiedy Ian Thorpe wyszedł?
Teraz otwarcie gwiazda gejów znosiła spekulacje na temat swojej seksualności przez lata, zanim oficjalnie pojawiła się podczas wywiadu telewizyjnego z brytyjskim gospodarzem talk-show Michaelem Parkinsonem w 2014 roku.
Po tym, jak przez lata publicznie zaprzeczał swojemu homoseksualizmowi, Ian, który ma rywalizować w Celebrity MasterChef, w końcu mógł pogodzić się ze swoją tożsamością jako gej.
„Czuję się komfortowo mówiąc, że jestem gejem. I nie chcę, żeby ludzie czuli to samo, co ja. Możesz dorosnąć, możesz czuć się komfortowo i możesz być gejem-powiedział, wskazując na własne zmagania.
„Mówię światu, że jestem gejem … i mam nadzieję, że to ułatwi innym teraz, a nawet jeśli trzymałeś to przez lata, łatwiej jest to wyciągnąć.”
Kim jest chłopak Iana Thorpe ’ a?
Pierwszy poważny związek IANA po coming out był z australijskim modelem i przedsiębiorcą Ryanem Channingiem.
Para występowała w latach 2016-2019, po czym rozstała się polubownie.
„Tak, plotki są prawdziwe, rozstaliśmy się. Wszystko było bardzo polubowne. Zostaliśmy przyjaciółmi.”Ryan wyjawił wówczas „Daily Telegraph”.
Para regularnie występowała na widowiskowym torze imprezowym i była regularnie fotografowana razem na czerwonym dywanie. Chętnie udostępnili również wiele uroczych zdjęć par na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *