Przygotowując się na powitanie swoich pierwszych bliźniaków, Zamężna Bryce Ruthven i Melissa Rawson dokumentują swoją podróż ciążową dla swoich zwolenników.
W niedzielę wieczorem para udostępniła wideo z ich pierwszego skanu 5D ze swoimi synkami.
W filmie stworzonym przez samego Bryce’ a i udostępnionym na Instagramie Liss para MAFS wyruszyła w podróż do szpitala, aby zobaczyć swoje bliźniaki w 4 i 5D.

 

Gdy jechali samochodem w drodze na skanowanie, Bryce powiedział kamerze, że to jego „pierwszy raz” spotkanie z bliźniakami „nie widząc ich przez telefon Liss”.
Melissa dodała: „Mam nadzieję, że będziemy mogli je zobaczyć, ponieważ opuściliśmy je dość późno. Mają teraz 28 tygodni, więc miejmy nadzieję, że przynajmniej zobaczymy ich pulchne policzki.”
Gdy siedzieli w poczekalni szpitala, Bryce zadał” poważne pytanie „swojej narzeczonej, mówiąc:” z bliźniaków, kto dostanie dziób taty?”
Fani pary zostali przywitani montażem skanu, w którym można dostrzec małe twarze dzieci.
Po wyjściu ze szpitala, wzruszona Melissa otarła łzy, gdy oboje rodzice zachwycali się tym, jak słodcy są ich mali chłopcy.
– Nie możemy się doczekać-powiedział Bryce do kamery. „A dobra wiadomość jest taka, że mają nos Lissa.”
Film zakończył się zapowiedzią, że dzieci mają urodzić się w grudniu tego roku.
W weekend Melissa udostępniła aktualizację swojego 28-tygodniowego guza na Instagramie, zrobionego podczas wycieczki na plażę.
Opis: 28 tygodni.”
Bryce słodko skomentował:”
Para, która spotkała się w ósmym sezonie MAFS w kontrowersyjnych okolicznościach, po raz pierwszy ujawniła, że spodziewa się bliźniąt wyłącznie do nowego pomysłu w lipcu tego roku, jednocześnie ujawniając wiadomość, że zmierzają do ołtarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *